Pielęgnowanie ogrodów

Tylko mądrze pielęgnowane ogrody żyją długo. 

W zakres naszych usług wchodzi:

Pielenie rabat– Nie pozwól aby chwasty zdominowały twoje rośliny. Regularne pielenie poprawi kondycję oraz wygląd twojego ogrodu.

Koszenie trawnika– Jest to najważniejszy zabieg który sprawi że twoja trawa będzie gęsta i zielona. Trawa powinna być koszona co najmniej raz w tygodniu.

Cięcia pielęgnacyjne– Jest to niezbędny zabieg aby rośliny były odpowiednio zagęszczone i miały odpowiedni kształt. Drzewa i krzewy powinno się przycinać zazwyczaj po ich kwitnieniu.

Grabienie– Niezgrabione liście na trawniku mogą powodować liczne choroby grzybowe dlatego w okresie jesiennym należy systematycznie przenosić je w inne miejsce np. na rabaty.

Nawożenie– Aby rośliny w ogrodzie rozwijały się prawidłowo dobrze je wspomóc nawozami, mogą to być organiczne lub mineralne.

Pielęgnacja terenów zielonych

Tommy Garden oferuje kompleksową usługę w zakresie pielęgnacji terenów zielonych. Specjalizujemy się w zabiegach takich jak: pielęgnowanie trawników, nawożenie roślin, wykonywanie oprysków przeciw chorobom i grzybom oraz przycinanie i formowanie żywopłotów, krzewów i drzew.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Świadczymy usługi pielęgnacyjne jednorazowe oraz stałe przez cały rok.

Zapraszamy do pielęgnacji abonamentowej (ilość i zakres prac ustalamy indywidualnie)

Pozostańmy w kontakcie

506 067 904

Zbudujmy razem Twój wymarzony ogród

Zawsze gdy przystępujemy do realizacji projektu, jesteśmy w pełni zaangażowani. Nasza praca to pasja, za która przemawia profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych przez nas usług. 

Zapraszamy do kontaktu.