Projektowanie ogrodów

Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Tommy Garden zapewnia kompleksową usługę projektowania ogrodów która jest dostosowana specjalnie dla ciebie.

Jako projektant ogrodów współpracuję z Tobą przy tworzeniu planów generowanych komputerowo dla twojego ogrodu. Projekt ogrodu zawiera: plan rozmieszczenia, plan sadzenia, plan orientacyjnych wymiarów i wizualizację 3D. (Pakiet projektowy dostarczy Ci wszystkich informacji, których bedziesz potrzebował przy pielęgnacji ogrodu oraz wiedzy na temat roślin, które będą posadzone.

Pakiet projektowy zawiera:

Wstępne spotkanie i omówienie potrzeb

Mierzenie ogrodu

Projekt ogrodu 2D z odpowiednimi uwagami

Plan sadzenia roslin

Wizualizację 3D

Orientacyjne wymiary projektu

Spis roślin z określonymi odmianami

Projekty są oparte na twoich potrzebach i najlepszym wykorzystaniu przestrzeni. Przed przystąpieniem do projektowania i pomiarem przestrzeni rozmawiam z klientami o ich oczekiwaniach, przeznaczeniu ogrodu, inspiracjach, a także o stylu w jakim wyobrażają sobie swój ogród, aby jak najlepiej zrealizować wizję moich klientów.

Jak wygląda proces projektowy?

 1. Spotkanie w terenie.
  Pierwsza konsultacja pozwala nam osobiście zapoznać się z przestrzenią którą chcemy zmienić. Ogrody mogą być różne, jak ludzie, dlatego uważnie słuchamy czego nasi klienci oczekują i chcą osiągnąć pod względem funkcjonalności ogrodu.
 1. Wstępna wersja projektu.
  Pierwsza wersja projektu to rysunek 2D z proponowanym układem nowego ogrodu. Jest tam określony ogólny zarys ogrodu uwzględniając trawnik, nasadzenia oraz inne pomysły i funkcje.
 1. Dobór gatunków roślin oraz innych materiałów małej architektury.
  Uwzględniając indywidualne preferencje oraz warunki terenowe na projekcie gatunki roślin są odpowiednio dobrane. Ważnym elementem przy wyborze roślin są warunki glebowe, położenie działki oraz odporność roślin.
 1. Wizualizacje 3D.
  Aby pomóc ci w wizualizacji nowego ogrodu, tworzymy modele krajobrazowe i widoki perspektywiczne pod różnymi kątami.
 1. Projekt końcowy.
  Ostateczna wersja projektu zawiera:
  Rzuty 2D, wizualizacje 3D, spis roślin z opisem oraz wymiary ogrodu

„Staranność i dokładność w realizacji projektu”

Jako architekt, projektuję budynki klientom. Bywa, że potrzebuję wizualizacji pełnej przestrzeni wokół budynku z projektem ogrodu. Współpracując z Tommy Garden mam zawsze gwarancję terminowości wykonania projektu, oraz możliwości zasugerowania ewentualnych poprawek z uwzględnieniem woli klienta.

Michał

Pozostańmy w kontakcie

506 067 904

fb.me/tommygardenpl

Zbudujmy razem Twój wymarzony ogród

Zawsze gdy przystępujemy do realizacji projektu, jesteśmy w pełni zaangażowani. Nasza praca to pasja, za która przemawia profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych przez nas usług. 

Zapraszamy do kontaktu.